Motiv

Stěna


PARAMETRY STĚNY

HUDY přináší nejen pražským lezcům úplně nový prostor k vyřádění! V industriálních prostorech bývalé karlínské autotovárny, v samém srdci Prahy, najdete od základu nově vybudovanou, aktuálně největší, boulder arénu v Praze – s velkorysým prostorem, moderním zázemím, a hlavně se stovkami metrů parádního lezení.

Na 1500 m2 kompletně zrekonstruované haly jsme pro Vás přichystali více než 200 boulder problémů rozpínajících se na 739 m2 lezeckých stěn, tréninkový kout s kampusem, samostatnou rozcvičovací místnost, samostatné dětské lezení a hřiště s překážkami, příjemné prostředí a perfektní zázemí pro rodiče začínajících horolezců.

HLAVNÍ BOULDERINGOVÁ STĚNA

Hlavní boulderingová stěna nabízí 4 velké sektory s 24 menšími sektorů po 6-7 boulderech. S výškou stěny 4,2 metru boulderingová stěna nabízí 655 m čtverečních lezení a více než 160 boulder problémů. Můžete se těšit na lezení v mírně ukloněných profilech (tzv. rajbasech), na lezení v profilech kolmých a převislých i na kampus s lištami s úhlem převisu až do 76 stupňůPřevislost největšího profilu je úctyhodných 5,15 m. Jednotlivé boulder problémy jsou odlišeny barevně v rozpětí od V0-V10.

Obtížnosti:
Modrá – nejlehčí
Červená – lehká
Oranžová – střední
Černá – těžká
Zelená – extra těžká
Žlutá – nejtěžší

DĚTSKÉ HŘIŠTĚ A DĚTSKÁ BOULDERINGOVÁ STĚNA

HUDY Boulder Karlín k hlavní boulderingové stěně nabídne ještě samostatný prostor pro ty nejmenší lezce či lezkyně. V horním patře haly se nachází dětská boulderová stěna, která disponuje více než 40, často i pro zkušeného obtížnými, boulder problémy. Součástí dětské části je i dětské hřiště s překážkami a skluzavkou pro ty děti, které si k lezení cestu zatím jen hledají. Jednotlivé boulder problémy jsou odlišeny barevně v rozpětí od V0-V6.

ROZCVIČOVACÍ MÍSTNOST

Součástí hlavní boulderingové stěny je také samostatná místnost, kde se můžete před lezením v klidu rozcvičit na tvrdém podkladu. Místnost o komfortních rozměrech 12 x 7 metrů s nastavitelným osvětlením a denním světlem nabízí dostatek místa i pro skupinové cvičení, lekce či kroužky. Pokud v rozcvičovací místnosti neprobíhá kroužek či lekce, je Vám plně k dispozici.

Fotogalerie