Kdo se stal letos Mistrem ČR v lezení na obtížnost?

Nadějný mladý Ústečan, co trénuje na naší stěně :)

 

A jak to celé probíhalo? 

 

     V sobotu 17/6 2017 se v Brně konalo Mistrovství České Republiky v lezení na obtížnost. Pro každou kategorii byly připravené 2 kvalifikační a 1 finálová cesta. První kvalifikač měla 3 obtížné pasáže a poslední  úsek zvládli pouze 2 závodníci. Právě i Honza Štípek z Rock Empire lezeckého týmu. Druhá kvalifikační cesta byla o poznání lehčí a díky tomu ji topovalo hned 11 závodníků.

 

     Do finále Honza postoupil z děleného 1. místa. Finálovka byla sice zapeklitá, přesto se s ní šampion řádně popasoval. Pro rok 2017 se tak stal Honza Štípek Mistrem České Republiky v lezení na  obtížnost.  

 

      „Honzíka o prázdninách čekají  3 mezinárodní  závody a tak mu držte palce, ať mu dobře dopadnou. Samozřejmě Honzík děkuje všem, co mu fandí a taky svým sponzorům (pozn. Rock Empire , HUDY lezecká stěna Ústí nad Labem, NordBlanc, Koeximpo, Statutární město Ústí nad Labem a Hospul ÚL).  Velký dík patří Editě Vopatové a Petru Brožovi (pozn. instruktor na HUDY lezecké stěně), kteří Honzíkovi předávají své zkušenosti.“ ... komentuje hrdý táta Ruda Štípek.

 

Gratulujeme ke skvělému výkonu!

HUDY tým

 


Registrace