Parametry stěny

Hlavní lezecká hala

Hlavní lezecká hala se rozkládá na ploše 35 m x 11 m a nabízí lezecké linie v délce 11,5 až 22 m. Poskytuje lezení jak v ukloněných strukturovaných profilech, tak lezení v profilech kolmých a převislých. Převislost hlavního sportovního profilu „Grotta“ dosahuje úctyhodných 8 m. Celkem se zde na 1450 m čtverečních lezecké plochy nachází 78 linií jištění.

Boulderingová stěna

Boulderingová stěna o ploše 400 m čtverečních a výšce 4,5 m nabízí 90-110 stavěných barevně odlišených bouldrů v obtížnostech V0-V10.

Za zdí

Dalších 9 lezeckých linií v ukloněném profilu a celkem 7 lezeckých linií určených pro nejmenší návštěvníky naleznete před vstupem do hlavní haly. Celý sektor je navíc pokryt i dvěma samonavijáky na pojezdech.

Výukový sektor

Výukový sektor nazvaný "Galerie" obsahuje 10 linií v kolmém mírně strukturovaném profilu určených zejména pro výuku. Součástí této části stěny je i několik jistících stanovišť pro základy výuky dovedností nezbytných pro pohyb ve skalním přírodním terénu. Výukový sektor také obsahuje jednoduchý polygon na výuku provádění výškových prací pomocí lanové techniky.

Registrace